Möller’s / Podcasty
 • Gdy zmysłom trzeba pomóc

  Spotify YouTube

  Przestymulowanie to naturalna reakcja organizmu na zbyt dużą ilość otaczających go bodźców. Głośny i barwny świat jest fascynujący dla najmłodszych, niemniej poznawanie go może sprawiać wiele trudności. Możemy jednak pomóc naszym maluszkom poprzez integrację sensoryczną. W tym odcinku podcastu „Möller’s: Traning dla Mamy” rozmawiamy z Moniką Adamczyk – fizjoterapeutką NDT Bobath oraz terapeutką SI (integracji sensorycznej).

  Posłuchaj

  Spotify YouTube
 • Rola snu w rozwoju dziecka

  W kolejnym odcinku podcastu „Möller’s: Traning dla Mamy” poruszamy temat zdrowego wspierania odpoczynku naszych szkrabów. Dowiesz się ile godzin powinny spać dzieci, jaką rolę pełni sen w życiu dziecka oraz czym różni się od snu dorosłego człowieka. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Magdaleną Komstą – psycholożka i terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności.

  Posłuchaj

 • Dziecko lustrem mamy

  Po porodzie często zdarza się, że cała uwaga otoczenia mamy przekierowywana jest na dziecko, a mama znika z pola widzenia, jakby jej zadanie kończyło się wraz z porodem. A przecież jest wprost przeciwnie, jej rola wciąż jest ogromna. Na szczęście istnieją położne, które czuwają nad dobrem mam. Zapraszamy do odsłuchania odcinku podcastu „Möller’s: Traning dla Mamy” z Katarzyną Płaza-Piekarzewska, doświadczoną położną oraz certyfikowaną doradczyni laktacyjną

  Posłuchaj

 • Uroginekologia bez tabu

  W pierwszym odcinku podcastu „Möller’s: Traning dla Mamy” mierzymy się z wieloma trudnymi tematami okołoporodowymi. Naszym gościem jest Katarzyna Piotrowska – uznana fizjoterapeutka uroginekologiczna, która opowie na co zwrócić uwagę w przygotowaniu do ciąży i porodu z perspektywy fizjoterapeuty. Zachęcamy do wysłuchania podcastu w którym poruszyliśmy wiele wątków, które spędzają kobietom sen z powiek, budzą obawy, lub, co gorsza, są zupełnie nie znane.

  Posłuchaj